04.03.2024 21:38
 
» Üye Girişi
 
VizyonNet Kullanıcı Adınız
Parolanız
» Parolamı Unuttum
» Kayıt Olmak İstiyorum
» Bilgi Bankası -> Hazırsite -> Hazırsite Nedir?
 • Hazır Site Nedir?

 • VizyonNET Hazır Site, herhangi bir programlama bilgisine sahip olmaksızın kişi, kurum veya dernek internet sitelerinizi kendi kendinize yapabilmenizi sağlayan gelişmiş bir sistemdir.

 • Herkes Kullanabilir mi?

 • Kesinlikle "Evet". Eğer internet sitesi gezebilecek kadar bilgisayar kullanabiliyorsanız, VizyonNET Hazır Site ile günümüzün modern ve gelişkin internet sitelerinin sunduğu şıklığa ve fonksiyonlara sahip bir internet sitesini çok kısa bir süre içinde oluşturabilir ve zamanla ihtiyacınıza göre güncelleyebilirsiniz.

 • Hazır Site ile neler yapabilirim?

 • * Kendi adınızı veya kurum adını taşıyan bir alan adı (isminiz.com, firmaadi.net vb.) sahibi olabilirsiniz,
  * Çok hızlı ve yüksek kapasiteli bir barındırma paketine sahip olabilirsiniz,
  * Fotoğraflarınızı bir slayt gösterisi şeklinde yayınlayabileceğiniz, albümler oluşturabileceğiniz kişisel bir galeri kurabilirsiniz,
  * Kendinizle ve çalışmalarınızla ilgili bilgi verebileceğiniz bölümler oluşturabilirsiniz,
  * İstediğiniz her konuda makaleler yayınlayabileciğiniz bir günlük(blog) kurabilirsiniz,
  * Ziyaretçileriniz ile doğrudan etkileşime geçebilmenizi sağlayacak iletişim bölümü sahibi olabilirsiniz,
  * Kendi adınızı taşıyan e-posta adresi oluşturup, e-postalarınızı kendinize ait adresten gönderip alabilirsiniz. Hatta 30 adete kadar e-posta hesabı oluşturup çevrenizdeki insanların veya kurum çalışanlarının sizin alan adınızı taşıyan e-posta hesaplarına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz,
  * Dernekler için ek olarak tüzük, yönetim kurulu bölümleri oluşturabilirsiniz,
  * Ürün tanıtımı yapacak kurumsal şirketlere özel olarak, sınırsız kategori, fotoğraf ve bilgi ekleme imkanına sahip olabilirsiniz.


 • Yardım Gerekirse?

 • VizyonNET olarak sadece satış öncesi ve satış sırasında değil, satış sonrası da müşterilerimizin ihtiyaçlarına "Yüksek Teknik Destek" sloganıyla hareket ederek telefon, e-posta ve canlı sohbet sistemleri ile destek sağlayarak müşterilerimize kurumsal bir şirketten hizmet almanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.

 • Nasıl Satın Alabilirim?

 • VizyonNET Hazır Site alabilmeniz için www.vizyon.net.tr adresinden ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Hazır Site bölümüne gelerek beğendiğiniz bir tasarımı seçip "Satın Al" butonuna tıklamanız yeterlidir. Burdan sonra sistem, size almak istediğiniz alan adını (isminiz.com, firmaadi.net vb.) soracaktır. Türkçe karakter kullanmadan seçtiğiniz alan adı eğer daha önce başkası tarafından alınmamış ise işleminiz devam edecektir ve sepetiniz açılacaktır. Sepetinizden yapmış olduğunuz alış-verişi kontrol ederek devam butonuna basmanız yeterlidir. Önünüze gelecek menüden ödeme kanalını seçmelisiniz. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde %100 güvenlik sağlanmaktadır ve hiç bir bilginiz sistemimizde kaydedilmemektedir. Banka havalesini seçerseniz işlemleriniz havaleniz bize ulaştıktan sonra gerçekleşecektir.

 • E-Posta adresi pakete dahil mi?

 • Evet, VizyonNET Hazır Site 30 adet e-posta ile gelmektedir ve sitenizi güncellemeniz için hazırlamış olduğumuz kontrol panelinden e-posta adreslerinizi de kontrol edebilirsiniz. Böylelikle 30 adete kadar alan adınızı taşıyan (adsoyad@isminiz.com, calisan@firmaadi.net vb.) e-posta ekleyebilir ve e-posta kota durumunu kontrol edebilirsiniz. E-postalarınızı ister Outlook gibi yardımcı programlarla, isterseniz VizyonNET'in size sunduğu WebMail sistemi sayesinde kontrol edebilirsiniz.

 • Arama Motorlarına Tanıtabilir miyim?

 • Öncelikler şunu belirtelimki, dünyada aramaların %90'ı Google, Yahoo ve MSN üzerinden yapılmaktadır. Kısaca bu 3 arama motorunun sitenizi taraması dünya üzerinde sitenizin bulunmasını sağlamaya yeterlidir. VizyonNET Hazır Site'de bu 3 önemli arama motorunun dikkate aldığı arama kriterlerine göre geliştirilmiştir. Bu motorlar sitenizi bir ziyaretçi gibi takip edip, sitenizin içeriğini kaydederek arama yapan insanların sizin sitenize ulaşmasını sağlar.

 • Peki internet siteme kaç fotoğraf ekleyebilirim? Bir sınır var mı?

 • Hazır Site'nin belli bir kapasitesi vardır ama normal bir kullanıcının ulaşmasının zor olduğu bir sınırdır. Hazır Site'nin izin verilen dosya alanı 3000 MB'tır. Ortalama bir fotoğrafın 200 KB olduğunu düşünürsek tahmini olarak internet sitenize 15.000 fotoğraf yükleyebilirsiniz.

 • Kurulumu ben mi yapacağım?

 • Hayır. Siparişinizi verdikten sonra internet siteniz VizyonNET tarafından kurulup güncellemeye ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilecektir.

 • İyi güzelde peki ya fiyatı?

 • Satın alırken ödenen ücret dışında yıllık kullanım süresi boyunca hiç bir ek ücret talep edilmez ve kullanıcıya ek masraflar çıkartılmaz. Ödemelerinizde Kredi Kartı kullanımı (Güvenli Ödeme) veya Banka Havalesi seçenekleri mevcuttur.

  VizyonNET Hazır Site'nin fiyatı yıllık sadece 139 TL+KDV'dir.

Tüm hakları saklıdır 1997 - 2024 © Bu sayfa sadece VizyonNET üyeleri için destek alanıdır.